הפקת סרטון שיווקי לקסטרו

לפעמים כל מה שנדרש לסרטון שיווקי טוב זה רעיון יצירתי פשוט שיהפוך את הסרט למיוחד ואפקטיבי.
בהפקת הסרטון התדמיתי לקסטרו הום תחת הסלוגן "לכל אחד הבית שלו", השתמשנו  בגרפיקה אנימטיבית כשברקע מצולמים עובדי החברה מציירים באויר את המוצרים.
סרטון תדמית טוב צריך לבלוט, להיות ייחודי ויצירתי וחשוב מאוד שהמסר יהיה ברור כי בשורה התחתונה מה שאנחנו באמת רוצים זה למכור.

הפקת סרטון תדמית - איך זה עובד?

איך עושים סרט תדמית, מאיפה מתחילים וכמה זה עולה? בואו איתנו למסע קטן שבסופו תבינו יותר את התהליך של הפקת סרטון ותקבלו כמה כלים שיעזרו לכם לקבל את הסרט שאתם צריכים.

הפקת סרטון תדמית - פחות זה יותר!

אתם מוזמנים לדבר איתנו וביחד נפיק סרטון תדמית שיקח את העסק ואת מערך השיווק שלכם כמה צעדים קדימה. עד אז אתם מוזמנים לקרוא את הטיפים שלנו ולגבש רעיונות ולדמיין איך סרטון התדמית שלכם יראה.

אז איך מתחילים להפיק סרט תדמית טוב? 5 טיפים מעולים ליצירת סרט תדמית טוב.

  1. הצעד הראשון והחשוב ביותר להפקת סרט תדמית הוא הבנת הצורך. נסו לזקק את הצורך שלכן ביצירת סרטון תדמית, במידה ויש לסרט כמה תשובות צרו רשימה של סדרי עדיפויות לפי סדר כרונולוגי. לאחר שתזקקו את הצורך נסו להגדיר מי קהל היעד העקרי שיצפה בסרט, באילו פלטפורמות יצפו בו ואיך הסרט יגיע אל הצופים. אם תוכלו לענות על התשובות האלו באופן מדוייק כך תכווינו באופן יותר מדוייק את חברת ההפקה והסיכוי שסרט התדמית יצליח יהיה גבוה יותר.
  2. כתיבת תסריט מדוייק. לאחר שהבנו את הצורך בסרט תדמית אנו מתחילים את העבודה המעשית מול חברה להפקת סרטים. השלב הראשון בכל פרוייקט הפקת סרטים הוא בחירת רעיון קריאטיבי ויצירת התסריט. התסריט הוא למעשה תוכנית העבודה של הסרט. זהו שלב קריטי בו הסרט למעשה נרשם על דף ומתאר שלב שלב את כל מבנה הסרט. ממש לא מומלץ לצאת לצילומים לפני שכותבים תסריט גם אם הסרט הוא בסיסי ביותר. הצמדות לתוכנית עבודה מונעת התפזרות וטעויות ומייעלת את העבודה. התסריט הנו תוכנית העבודה של סרט התדמית שלכם, אל תוותרו עליו.
  3. רשימת סדר פעולות ליום צילום_ Breakdown: סרט תדמית טוב יכול להיות פרוייקט מורכב לעשיה או פשוט לעשיה. אחת מהדרכים לייעל את ימי הצילום ולמקסם את התפוקה היא לפרק את מרכיבי הצילום וליצור רשימת סדר צילומים (Breakdown) ביום הצילום. סדר הצילומים יכול להקבע למשל לפי זמינות של לוקיישן, או פניות של המצולמים. וגם לפי שעת היום, צילומי פנים או חוץ, אילו אנשי צוות מההפקה צריכים לקחת חלק ועוד. רשימת ברייקדאון כזאת יכולה לחסוך המון אנרגיה על התבחבשות מיותרת בין לוקיישנים רבים  בתזמונים לא נכונים.
  4. ציוד צילום איכותי: אתם תגלו שבעולם הזה של הפקת סרטי תדמית אין סטנדרט מחירים אחיד. ההבדלים יכולים להיות מאוד משמעותיים בין ההצעות שתקבלו אבל לא תמיד ההצעה הזולה היא המשתלמת ביותר. אחד הגורמים המשפיעים על המחיר הוא איכות ציוד הצילום, החל מהמצלמה שנעשה בה שימוש וגם סוג התאורות, ציוד ההקלטה ועוד. אם נתמקד רגע במצלמות, ההבדלים בין מצלמה טובה למצלמה בסיסית יכולים להיות גבוהים מאוד. הן באיכות התמונה והן באפשרויות הדינמיות שהמצלמה מאפשרת מבחינת עומק צבע, כמות נתונים וטווח דינמי (היכולת לקרוא טוב גם איורים כהים וגם בהירים). ציוד צילום טוב ישדרג כל סרט תדמית ולעתים בהחלט שווה את ההשקעה. אותו שיקול נכון גם לגבי ציוד תאורה טוב ובוודאי איכות סאונד טובה של הדוברים בסרט.
  5. איך אפשר לחסוך בהפקת סרט תדמית? הפקת סרט תדמית היא עניין לא זול אבל אם הסרט מוצלח ומממש את ייעודו התועלת גדולה מן העלות. ובכל זאת אם אנחנו רוצים לצמצם עלויות איך אפשר לעשות את זה? דבר ראשון לרוב אנחנו צריכים יותר מסרט תדמית אחד. הרבה פעמים יש לנו צורך במספר סרטים כשהעקרי הוא סרט תדמית אבל יש גם צורך בסרט מוצר או בסרט הדרכה. מה שכדאי ונחמד לעשות זה לנצל את חומרי הגלם שצולמו לכמה שיותר סרטים. כלומר אין שום בעיה להשתמש בחומרים שצולמו בסיטואציה מסויימת גם לסרט הדרכה או לסרט מוצר. לעתים קרובות סרטים כאלו לא מגיעים לאותו הקהל ובכל מקרה הייעוד שלהם שונה. לכן נצלו כמה שיותר את החומרים המצולמים ותמקסמו את הפוטנציאל הגלום בהם. מקומות נוספים בהם אפשר לחסוך בהפקת סרט תדמית: הקלטת קריינות בפייבר, אתר שמספקשירותי פרילנס של נותני שירות בתחום ההפקות והגרפיקה ומוזיל עלויות מאוד. אופציה נוספת לחיסכון היא שימוש מושכל בחומרי גלם מתוך אתרי בנק וידאו וסטילס. אלו אתרים שמוכרים קליפים קצרים ואיכותיים לרוב שיכולים לשמש את הסרט שלכם ולחסוך עלויות הפקה. חשוב להתייעץ עם חברת ההפקה שלכם ולראות איך ואיפה אפשר להשתמש בכלים אלו.

לסיכום, אנו מציעים שירותי הפקת סרטוני תדמית כבר מעל 20 שנה. עם הניסיון שלנו וגם מתוך אהבת האמנות והמקצוע צברנו טיפים רבים להפקת סרטי תדמית איכותיים ואפקטיביים. במידה ומעניין אתכם לשמוע עוד נשמח לשוחח, צרו קשר. סימנים, הפקת סרטי תדמית 🙂 

מתאים לכם?

הדמיית תלת מימד לחברת Fluence

סרט תדמית לחקלאות

סרטון פרסומת לעמותת איילים

Call Now Buttonצרו קשר

תודה שיצרתם קשר

נחזור אליכם בהקדם האפשרי

Share on email