הפקת סרטי תדמית

סרטון תדמית הנו חלון הראווה של העסק שלכם

סרטי תדמית טובים הנם כלי הכרחי לקידום עסקי, שיווקי ולהעברת מסרים, זהו למעשה כרטיס הביקור של העסק שלכם. אנחנו נשמח להפיק עבורכם  סרט וידאו תדמיתי מעולה אחרי שננתח ביחד מה הצרכים שלכם, מה הפלטפורמות הרלוונטיות לחשיפה ומי קהל היעד.

רעיונות קריאטיביים

כתיבת תסריט מעולה

צלמים בעלי רקע אומנותי

ציוד צילום מתקדם

עורכי וידאו יצירתיים ומנוסים

דברו איתנו 077-700-5300

נשמח לארח אתכם לשיחה נינוחה, קפה משובח עלינו. 


למה סרט תדמית טוב עובד בשבילך?

בעולמנו בהחלט לא פשוט לתפוס את תשומת ליבו של הקהל שלך מספיק זמן כדי לקדם את המותג, המוצר או השירות שלך. הרוב הגדול של הצרכנים ממשיכים לחפש תשובות בטלפונים הניידים שלהם באמצעות גלישה באינטרנט. לכן סרטונים הופכים לאמצעי המועדף לצריכת תוכן. כתוצאה מכך, יותר ויותר חברות רואות את ערך הוידאו וכעת הן מאמצות וידאו מקצועי ואיכותי כאמצעי להגיע לקהלים שלהן.

עריכת סרטון תדמית

מעבירים מסר ברור וענייני!

סרטון תדמית פרסומי שמבוצע היטב יכול לא רק לרתק את הקהל שלך ולספק לך אמצעי הגעה ללקוחות פוטנציאליים. סרט כזה יכול גם להשפיע ישירות על השורה התחתונה. להעביר מסר ברור שמספר על מהות החברה, התמקצעות שלה ובוא בזמן מוציא את הדברים היפים והמרשימים של העסק. נוסיף פן אישי ונתקרב ללב הלקוח ולבסוף נזמין אותו לפעולה בפחות מ-2 דקות. חברות שלמות מוכרות את הסרטון ולא את המוצר עצמו.

יצירת סרטון תדמית כל השלבים

אנחנו עושים את הכל!

סימנים היא מספקת שירות מלא בכל הנוגע להפקת וידאו. אנו מטפלים בכל תחומי ההפקה: צילומי וידאו דיגיטלי לבימוי, הפקה ועריכה בשידור חי או לאחר האירוע, עבודה עם אנימציה דו ותלת ממדית.

סרטי התדמית המדהימים שאנו מפיקים מושלמים לשימוש באתר שלכם, קמפיינים שיווקיים, שימוש ארגוני ועוד. אנו הופכים את התהליך לקל ככל האפשר עבור לקוחותינו. על ידי היכרות מלאה עם המותג, היעדים והחזון של לקוחותינו עבור הפרויקט שלהם, אנו מסוגלים לספק תוצאות יוצאות דופן.

הפקת סרט תדמית - טיפים חשובים

8 דגשים חשובים בהפקת סרטי תדמית לעסקים וחברות

  1. מיקוד – לפני שיוצאים להפקת סרט תדמית יש צורך לענות על השאלות; מה מטרת הסרט? מי קהל היעד? באילו פלטפורמות הסרט יוקרן.
  2. רעיון יצירתי- לאחר שהגדרנו את מטרת הסרט יש צורך לקבל החלטה יצירתית. ההחלטה צריכה להיות קשורה לאופיה של החברה שלכם, אופיים של הלקוחות והצופים שאתם פונים אליהם ולצורה המיטבית בה הסרט יתבלט מעל סרטים של חברות אחרות.
  3. תסריט מגובש- התסריט הנו השרטוט של המבנה על הדף. לצלם סרט ללא תסריט שקול לבנית בניין ללא תוכנית ארכיטקטונית.
  4. תוכנית עבודה- לפני שיוצאים לצלם סרט תדמית יש צורך בתוכנית עבודה מסודרת. התוכנית מגלמת בתוכה את לוח הזמנים, לוקיישנים, ודמויות שמשתתפות בסרט. על תוכנית העבודה אחראי מפיק הסרט ונציג מטעם הלקוח.
  5. לוקיישנים – סרטי תדמית בדרך כלל מצולמים במשרדי החברה, באולמות ייצור וכו'. מומלץ מאוד להכין את האיזור, לנקות, לצבוע אם יש צורך וליידע את העובדים שמתקיימים צילומים במקום. חשוב שהכל יראה ייצוגי מאוד, אל תשכחו שזהו כרטיס הביקור שלכם.
  6. לו"ז יום צילום- ביום צילום ייתכן מאוד שחלק מהפעילות השוטפת שלכם בחברה ישתבש. חשוב לקחת את זה בחשבון ואולי לבנות תוכנית עבודה אלטרנטיבית לאותו יום כדי לעזור בצורה מיטבית להפקה.
  7. עריכת סרט תדמית- עריכת הסרט מתבצעת בחדר העריכה של חברת ההפקה בהתאם לסריט ולחומרי הגלם הקיימים. אנו מאמינים בשיתוף מירבי של הלקוח בתהליך העבודה, לרוב קבלת החלטות משותפת ומעורבות ביצירה מונעת אי הבנות ומשפרת את חווית העבודה וכן את המוצר הסופי.
  8. גרפיקה לסרט תדמית- החשיבות של עבודה גרפית טובה ומוקפדת הוא רב. זאת למעשה האריזה של הסרט ויכולה לשדרג אותו מאוד. המארז הגרפי כולל כותרות, אלמנטים אסתטיים, פתיח וסגיר יפים וגם מיקסום הצבעוניות (Color Grading) של הסרט.
Call Now Buttonצרו קשר

תודה שיצרתם קשר

נחזור אליכם בהקדם האפשרי

שיתוף ב email