הפקת סרטי תדמית אותו דבר, קצת אחרת

רעיון טוב שהופך ל

תסריט מקורי שהופך ל

צילום מקצועי שנשלח ל

עריכת וידאו מעולה שהופכת ל

סרט תדמית מנצחהפקת סרט תדמית מהווה תהליך מורכב שדורש תשומת לב לפרטים הקטנים. 

הנה בקצרה כמה טיפים חשובים ליצירת סרטון תדמית מוצלח:


תחקיר: התמקדות בהבנת החברה ותחומי הפעולה שלה. אתרו את הצרכים המרכזיים של הלקוחות וכיצד הסרט יכול לסייע להגשמתם.

  1. סדרי עדיפויות: חברות רבות שפונות אלינו מבקשות להשיג יותר ממטרה אחת באמצעות הפקת סרטון תדמית.חשוב לתעדף את המטרות ולמקד את הסרט במטרות החשובות ביותר.לעתים מאותם חומרי גלם ניתן להפיק יותר מסרטון תדמית אחד ובכך להשיג  מטרות נוספות.סרטון תדמית ממוקד וקצר יהיה יותר אפקטיבי מסרטון עמוס, ארוך ומסורבל.

  2.  יצירת תסריט ייחודי: תסריט עם מסר ברור, שישקף את יתרונות החברה ויתאים לצרכי הלקוחות.חשוב להבליט את הייחודיות של החברה או המוצר וגם להציג את הפאן האנושי העומד מאחורי הכל.טיפ חשוב מאוד לתסריט: בסרטון תדמית המסר חייב להיות פשוט וישיר, הצופה חייב להבין מהר מאוד מה הסרט רוצה להגיד .

  3. קריאה לפעולה: בהמשך לסעיף הקודם, סרט תדמית חייב להסתיים בקריאה לפעולה! אל תשאירו לצופה ספקות מה מצופה ממנו לעשות.

  4. יצירתיות בצילום ואנימציה: השקיעו ביצירתיות, כדי להבטיח שהסרט יבלוט ויפתיע. תחשבו איך אתם מפיקים סרטון קצת שונה מהסרט הקודם שעשיתם. נסו לא לעבוד תבניתי ולחשוב קצת מחוץ לקופסה.

  5. מקצועיות: עבודה עם אנשי מקצוע מוכשרים בתחום הצילום, העריכה והאנימציה תמיד כדאית גם אם הם קצת יותר יקרים.

  6. אריזה גרפית: התעקשו על עריכה ואפקטים ברמה גבוהה,האפשרויות היום הן אינסופיות.גרפיקה טובה יכולה לשדרג כל סרט תדמית ולתת לו את הבלינג הנוסף שיהפוך אותו מסרט טוב למושלם.

  7. שיתוף פעולה ושקיפות: שתפו את הלקוחות בתהליך היצירתי, וספקו להם אפשרות לתרום לפרויקט. היו סבלניים לתהליך והיו נכונים לקבל ביקורת ולבצע תיקונים לפי הצורך.המטרה המשותפת שלכם היא להפיק סרט תדמית טוב ואפקטיבי.

עם יצירתיות, התמקדות באיכות, ותקשורת חיובית מול הלקוח, ניתן ליצור סרט תדמית מעולה שיתרום להגשמת המטרה של הלקוח.

לכל שאלה דברו איתנו, נשמח להפיק עבורכם סרטים.

סימנים הפקות סרטי תדמית

נשמח לארח אתכם לשיחה נינוחה, קפה משובח עלינו. 

דברו איתנו 077-700-5300

כיצד ליצור סרט תדמית מעולה?

את צירוף המילים סרט תדמית או סרטון תדמית שמעתם לא פעם אחת, כל עסק בעולם שעובד עם האינטרנט כדאי ומומלץ שיהיה לו אחד. כל מחקר שנעשה בנושא מראה בבירור שסרט תדמית מחזיר את ההוצאה ולרוב מעלה בצורה דרסטית את ההכנסות אם עושים אותו נכון ומשתמשים בו נכון. סרטי תדמית הם כרטיס הביקור של העסק שלכם! והרבה פעמים המוצרים עצמם! חלק גדול מהסגירות האינטרנטיות נסגרות על בסיס צפייה בסרטון.
אבל מה זה בעצם סרט תדמית? למה שווה להשקיע בסרטון כזה? ואיך עושים את זה הכי טוב ?

על כל השאלות הללו והרבה מעבר נענה בכתבה שלפניכם, נשתדל לכסות את היתרונות של יצירת סרטי תדמית, מתי תרצו להשתמש בסרט תדמית וכיצד תוכלו להשתמש בו בצורה הטובה ביותר וכמובן כמה מילים על אסטרטגיות שיווק באמצעות סרטי תדמית מסוגים שונים.
שנתחיל?

מהו סרט תדמית?

סרטון קידום מכירות או סרט תדמית הוא סרטון המשמש למטרה המפורשת של קידום יוזמה שיווקית, מכירה או אירוע ספציפי. סרטי תדמית בגדול די זהים לטיזרים או פרומואים בהם אתם מושכים את תשומת הלב של הגולשים בכדי לתת להם ערך מוסף: ללמד אותם משהו או לפתור להם בעיה, אם בצורה ישירה או עקיפה , מדעית או הומוריסטית, לסרט יש מטרה.
שימו לב ,סרטון תדמית אינו סרטון מוצר המנסה באופן ישיר לגרות אותך ולשכנע אותך לרכוש מוצר ספציפי שמוצג בסרטון. סרטי תדמית נועדו בכדי להציג דימוי. איך אתם בתור עסק מצטיירים בעיני אחרים. איזה רושם אתם משאירים על הצופה לאחר שצפה בסרט התדמית שלכם? זכרו הדימוי במהותו הוא אינסטינקט! הרושם שנותר מורכב מכל מיני סימנים קטנים שביחד מרכיבים תדמית לדוגמא: לבוש, חלל, שפת גוף, אופן דיבור, אנרגיה, שפה ועוד..

סרטי תדמית עם סימנים הפקות

אנו מאמינים בהבלטת הסימנים שמיוצרים תדמית אמינה ואותנטית ועם זאת מקצועית ותקשורתית.
סרטי תדמית באים למקד את הזרקור אליכם ולהוציא אתכם הכי טוב שאפשר, אך גם איכות הסרטון עצמו תקבע את התדמית שלכם. סרטון תדמית שצולם במצלמות הטובות ביותר עם התאורה הטובה ביותר על ידי צלמים מקצועיים וכמובן עורכים מיומנים יכול להציג תדמית ללא פשרות.

במהלך צילום סרטי תדמית לחברה

מתי מומלץ להשתמש בסרטי תדמית לצורך קידום מכירות?

סרטי תדמית הם מעולים למשיכת גולשים ולקוחות פוטנציאלים חדשים.
לפעמים סרט תדמית הוא הדבר הראשון שגולשים רואים על העסק שלך, וזאת ההזדמנות לעשות רושם ראשוני חיובי שישאיר את העסק שלך בתודעה של הגולש, סרטון תדמית טוב יכול להיות כמו אהבה ממבט ראשון.

גם אם הגולשים כבר מכירים את העסק שלך ונתקלו בסרט התדמית שלך, זאת בהחלט פלטפורמה נהדרת לחדש ולחזק את הקשרים, להזכיר להם שאתה קיים ושהעסק שלך חי ובועט. בעזרת סרטון פשוט של דקות ספורות אפשר לשפר את הדימוי ולהציג את עצמכם באור חדש ובוהק, לגרום לגולשים לבקר באתרכם, להשאר בתודעה של לקוחות קיימים, לספר לחברים, לתת סיבה ברורה למה כדאי לעשות עסקים דווקא אתכם ואף להרים טלפון.

מדוע כל עסק חייב סרט תדמית?

בקצרה נגיד, כי זה פשוט עובד! תשאלו עסקים עם סרטי תדמית ותראו שהם לא מתחרטים.
הרוב הגדול של הלקוחות שלנו מספרים שהכסף שהם השקיעו בסרטון החזיר את עצמו ואף פתח ערוץ כלכלי חדש וחשוב לעסק שלהם.
סרט תדמית טוב יכול להיות הדחיפה הזאת שלקוח צריך בשביל לקבל אימון בחברה ולבצע רכישה או לשכור את שירותכם.
קטע הוידאו הקצר הזה יכול להיות הזכרון של הלקוחות שלכם מהחברה והתדמית שהם ידברו עליו כשישאלו אותם עליכם. סרטון תדמית הוא כרטיס הביקור האינטרנטי שלכם, הקובץ הראשון שנשלח שאתם רוצים להציג את עצמכם.

סרטון תדמית מול דרכים אחרות לשיווק

לכל עסק יש תקציב חודשי לשיווק שבלעדיו העסק לא מתגלגל ועדיין אין עסק שלא מחפש את ה-אס שיגדיל באופן משמעותי את כמות הלקוחות ויוצא אותו החוצה לעולם תשלום חד פעמי שיעלה אותו מדרגה. סרטון תדמית יכול להיות בדיוק זה! השקעה חד פעמית שמשנה את פני העסק, שופכת אור חדש ויוצאת מעבר ליכולות השיווק הרגילים. אחרי הכל סרטון טוב משתלב עם כל פלטפורמה שיווקית אחרת: סרטון טוב יעבוד מצויין ברשתות החברתיות ובאתר האינטרנט שלכם, במיילים, בדיוור ישיר ועקיף ואפילו בהודעת וואטסאפ שיגרתית.

זמן זה כסף

אנחנו בעידן שאף פעם אין מספיק זמן! בשביל להגיע ללקוחות חדשים צריך לעשות זאת מהר … בנוסף בתקופה האחרונה השימוש בוידאו הפך למבוקש מאוד מאחר שחברות רבות לא יכלו לשלוח נציגי מכירות באופן פיזי ללקוחות, לפגישות שיווק ולא לתערוכות ברחבי העולם. האלטרנטיבה היעילה ביותר היתה יצירת סרטי תדמית שיווקיים שיהוו תחליף לנציג בשטח. ולמרות שאף פעם אי אפשר להשוות שימוש במדיה לעומת פגישה פנים אל פנים, התגלה שסרטי תדמית ווידאו שיווקי הנם יעילים ביותר ובמקרים רבים כלכליים ומשתלמים יותר משליחת נציג לחו"ל גם בתקופות שבהם ניתן לנסוע.
סרטוני תדמית הם דרך מהנה ויעילה להעברת מידע, נגישה מאוד ואטרקטיבית. בסקר שנערך לאחרונה עלה ש-98% מהנשאלים אמרו שיעדיפו לקבל אינפורמציה באמצעות סרטון ולא באמצעות מאמר כתוב. בוא נודה בזה; אנחנו חיים בעידן של גירויים ויזואלים ומסרים קצרים. אנשים התרגלו לקבל את האינפורמציה שלהם כצופים פסיבים, באופן צבעוני, גרפי מאוד וקצר! בתור אנשים שדווקא כן אוהבים לקרוא וקצת מתגעגעים לעולם הישן התובנה הזאת קצת מצערת אבל היא נכונה, כתבות יכולות להיות מעניינות ומעמיקות אבל רוב הסיכויים שאף אחד מהלקוחות שלכם לא יקרא אותם, סרטי תדמית לעומת זאת יעבירו את המסר באופן יעיל, אטרקטיבי וממוקד.

סרט תדמית יכול להפוך להיות ויראלי

כולכם יכולים לחשוב על סרטון שחברים שיתפו והפך במהירות להיות ויראלי, השיחה של כולם, הסרטון שמגיע מכמה אנשים שונים. בבלוג שלנו יש דוגמא לסיפור על סרטון אחד שעשה מיליארדים ואפילו אותנו הוא עדין מרשים. ויש עוד מאות סיפורים אבל דבר אחד ברור זה שאם אין לך סרטון לך זה כנראה לא יקרה!
בשביל להפוך סרטי תדמית לויראלים דרושה מחשבה רבה, דרוש תכנון ותקציב, רעיון מוצלח וביצוע ברמה. זאת בכל זאת לא משימה פשוטה.
אבל בוא נשים את הכל בפרופורציות ונחשוב על האלפים שאנחנו משקיעים בשיווק העסק והמוצרים. יכול להיות ששווה לשים כסף בצד לסרט תדמית אחד שיכול לעשות כל כך הרבה דברים טובים וכן גם יכול להיות שהסרטון יהיה ויראלי ויעיף את העסק לעננים.

הפקת סרטי תדמית לעסקים

למה סרט תדמית טוב עובד בשבילך?

בעולמנו בהחלט לא פשוט לתפוס את תשומת ליבו של הקהל שלך מספיק זמן כדי לקדם את המותג, המוצר או השירות שלך. הרוב הגדול של הצרכנים ממשיכים לחפש תשובות בטלפונים הניידים שלהם באמצעות גלישה באינטרנט. לכן סרטונים הופכים לאמצעי המועדף לצריכת תוכן. כתוצאה מכך, יותר ויותר חברות רואות את ערך הוידאו וכעת הן מאמצות וידאו מקצועי ואיכותי כאמצעי להגיע לקהלים שלהן.

מעבירים מסר ברור וענייני!

סרטון תדמית פרסומי שמבוצע היטב יכול לא רק לרתק את הקהל שלך ולספק לך אמצעי הגעה ללקוחות פוטנציאליים. סרט כזה יכול גם להשפיע ישירות על השורה התחתונה. להעביר מסר ברור שמספר על מהות החברה, התמקצעות שלה ובוא בזמן מוציא את הדברים היפים והמרשימים של העסק. נוסיף פן אישי ונתקרב ללב הלקוח ולבסוף נזמין אותו לפעולה בפחות מ-2 דקות. חברות שלמות מוכרות את הסרטון ולא את המוצר עצמו.

סרט תדמית טוב עונה על שאלות הלקוח עוד לפני שהם שאלו אותם

סרט תדמית טוב בדרך כלל משאיר את הצופים ללא שאלות נוספות ומניע לפעולה. חישבו אילו שאלות עלולות להתעורר כאשר מישהו רואה את הסרט שלכם ואיך תוכלו לתת לו את התשובה הטובה ביותר. הצגת השאלות עצמם במהלך הוידאו מעוררת סקרנות אצל הצופים ומשאירה אותם בסרט עד שהתשובה תתקבל.

אנחנו עושים את הכל!

סימנים הפקות מספקת שירות מלא בכל הנוגע להפקת וידאו. אנו מטפלים בכל תחומי ההפקה: גיבוש קונספט, כתיבת תסריט, צילומי וידאו, בימוי ועריכת וידאו, אנימציה דו ותלת ממדית וכן צילום סטילס תדמיתי משלים.

סרטי התדמית שאנו מפיקים מושלמים לשימוש באתר שלכם, קמפיינים שיווקיים, שימוש ארגוני ועוד. אנו הופכים את התהליך לקל ונעים ככל האפשר עבור לקוחותינו. על ידי היכרות מלאה עם המותג, היעדים והחזון של לקוחותינו עבור הפרויקט שלהם, אנו מסוגלים לספק תוצאות יוצאות דופן.

צילום סרט תדמית מחוץ לעסק

כיצד ליצור סרט תדמית מעולה?

כשמדברים על הפקת סרטון תדמית יש מספר דרכים לעשות זאת, אך כולן פועלות לפי אותם שלבים חשובים. לפניכם 8 טיפים חשובים שכדאי לתת בהם את הדעת לפני שאתם הולכים על הפקת סרטון תדמית משלכם.

מיקוד הסרטון

לפני שיוצאים להפקת סרטון תדמית יש צורך לענות על השאלות; מה מטרת הסרט? מי קהל היעד? באילו פלטפורמות הסרטון יוקרן.

סרטון עם רעיון יצירתי

לאחר שהגדרנו את מטרת הסרט יש צורך לקבל החלטה יצירתית. ההחלטה צריכה להיות קשורה לאופיה של החברה שלכם, אופיים של הלקוחות והצופים שאתם פונים אליהם ולצורה המיטבית בה הסרט יתבלט מעל סרטי התדמית של החברות המתחרות.

תסריט מגובש

התסריט הנו השרטוט של מבנה הסרט על הדף. לצלם סרט תדמית ללא תסריט שקול לבניית בניין ללא תוכנית ארכיטקטונית.

הפקת סרטון תדמית מחייבת תוכנית עבודה

לפני שיוצאים לצלם סרט תדמית יש צורך בתוכנית עבודה מסודרת. התוכנית מגלמת בתוכה את לוח הזמנים, לוקיישנים, ודמויות שמשתתפות בסרט. על תוכנית העבודה אחראי מפיק הסרט ונציג מטעם הלקוח.

לוקיישנים

סרטי תדמית בדרך כלל מצולמים במשרדי החברה, באולמות ייצור וכו'. מומלץ מאוד להכין את האיזור, לנקות, לצבוע אם יש צורך וליידע את העובדים שמתקיימים צילומים במקום. חשוב שהכל יראה ייצוגי מאוד, אל תשכחו שזו היא התדמית שלכם שאנו מצלמים.

לו"ז יום צילום

ביום צילום ייתכן מאוד שחלק מהפעילות השוטפת שלכם בחברה ישתבש. חשוב לקחת את זה בחשבון ואולי לבנות תוכנית עבודה אלטרנטיבית לאותו יום כדי לעזור בצורה מיטבית להפקה.

עריכת סרט תדמית

עריכת הסרט מתבצעת בחדר העריכה של חברת ההפקה בהתאם לתסריט ולחומרי הגלם הקיימים. אנו מאמינים בשיתוף מירבי של הלקוח בתהליך העבודה, לרוב קבלת החלטות משותפת ומעורבות ביצירה מונעת אי הבנות ומשפרת את חווית העבודה וכן את המוצר הסופי.

גרפיקה לסרט תדמית

החשיבות של עבודה גרפית טובה ומוקפדת הוא רב. זאת למעשה האריזה של הסרט ויכולה לשדרג אותו מאוד. המארז הגרפי כולל כותרות, אלמנטים אסתטיים, פתיח וסגיר יפים וגם מיקסום הצבעוניות (Color Grading) של הסרט.

תודה שיצרתם קשר

נחזור אליכם בהקדם האפשרי