סרטון מוצר

סרט מוצר נועד לחשוף ולמקסם את המוצר או את השירות שלכם ללקוחות פוטנציאליים אבל סרט מוצר טוב יש לו ערך מוסף אדיר לעסק שלכם. סרטוני מוצר הם למעשה גם סרטוני תדמית שיכולים לחשוף עוד לקוחות לעסק ולשירותים שלכם, הם יכולים להעיד על מקצועיות של העסק, יסודיות, רמה טכנית גבוהה, תחכום ויכולת כלכלית.

סימנים הפקות עוסקת בהפקת סרטי מוצר לחברות כבר יותר מ-18 שנה. אנחנו מאמינים שכל סרט מוצר הוא גם סרט תדמית בפוטנציה ולכן נותנים דגש על יצירתיות ואטרקטיביות גם בסרטים שלכאורה אמורים להיות טכנים ואינפורמטיביים. סרט מוצר הוא כלי חשוב בוידאו שיווקי שנועד לחשוף את המוצר ולמקסם את המכירה שלו. כדי שסרט השיווק יהיה אפקטיבי אנחנו צריכים  לבחור מה תהיה צורת התצוגה האידיאלית למוצר או לשירות הספציפי. בחלק השני של הדף נספר על מספר כלים ליצירת סרט מוצר ופירוט קצר על כל אחת מהן, נפגש למטה. 

שישה דברים טובים מאוד על הפקת סרטוני מוצר

  1. קידום מכירות טוב ויעיל למוצרים. 
  2. שיווק ותדמית לבית העסק/ לחברה. 
  3. יצירת תוכן מעניין ברשתות חברתיות. 
  4. נגישות יעילה לקהל לקוחות רחב.
  5. שמירה על קשר עם לקוחות, השארות בתודעה.
  6. היכולת להעביר מידע שיווקי וטכני ללא הגעה פיזית ללקוחות. 

סרטון מוצר טוב הוא גם סרט תדמית לחברה

 ישנה חשיבות רבה לאסתטיקה, ליצירתות, לגרפיקה יפה, לעריכת וידאו מוקפדת, לאנימציה מושקעת. 

מתאים לכם?

סרט תדמית לטכניון

סרט תדמית לחקלאות

סרט תדמית לבית הגדול

סוגי סרטונים

סרט מוצר מצולם- וידאו

לפעמים פשטות היא כל מה שצריך. צילום וידאו יפה ואותנטי של המוצר מלווה בהסבר טכני ברור יכול בהחלט להיות אפקטיבי מבחינה שיווקית וגם לא להרקיע שחקים מבחינת עלות ההפקה. יתרון משמעותי של צילום וידאו סטנדרטי הוא תחושת האמינות שסרט כזה מייצר. צילום של מוצר קיים ועובד בשטח תמיד יצטייר כאותנטי ויעזור בתהליך המכירה. 

הפקת סרטון מוצר לאפליקציה

סרט מוצר באנימציה

 אנימציה: היתרונות של שימוש באנימציה ככלי לצירת סרטי מוצר שיווקיים:

1. בסרט אנימציה אנחנו יכולים להמחיש מגוון סיטואציות רחב שאין באפשרותינו לצלם.
2. אנחנו יכולים לצייר את המוצר כמו שהוא או לפרק אותו לחלקים שמרכיבים אותו.
3. מבחינה ויזואלית אנימציה יכולה להיות עשירה יותר, לעתים צבעונית ומשעשעת, לעתים קלילה ונגישה לצופה.
4. שימוש באנימציה מאפשר לנו להפיק סרט מוצר במספר שפות לא מוגבל. 
5. מגוון האפשרויות להסברים טכניים על המוצר או על התהליך הוא רחב יותר. 

סרטי מוצר במצגת תלת מימד

מצגת תלת מימד היא כלי עזר מעולה במכירת מוצר. מצד אחד אנו מציגים מודל ריאליסטי ואידיאלי של המוצר ומצד שני יש לנו את כל האפשרויות הקיימות בסרט אנימציה; הצגת המוצר מכל זוית אפשרית, פירוק והרכבה, שתילה שלו בכל סביבה אפשרית, אפשרויות מגוונות להסברים טכניים ועוד. 

סרטי מוצר במצגת טקסטים- טקסט קינטי

סרט שהוא מבוסס אך ורק על טקסטים גרפיים משתנים בתנועה (טקסט קינטי) יהיה אפקטיבי כשסרטון המוצר שלנו הוא בעצם סרטון על שירות שאנו נותנים, או סרטו שמציג נתונים טכנים, מחקרים, מספרים וכו. במידה ואין לנו מה לצלם ואנחנו עדיין רוצים לספר סיפור טקסט קינטי הוא כלי יעיל שמאפשר לנו להעביר אינפורמציה  באופן קליל, כיפי וברור וכך להפוך סרט שהיה יכול להיות משעמם משהו לסרט אטרקטיבי ומוכר. 

ועוד טיפ קטן וחשוב ליצירת סרטון מוצר מוצלח

בכל סוג של סרט מוצר תהיה חשיבות עצומה לעדות של לקוח שמספר על חווית משתמש טובה מהמוצר או השירות. ככל שנצליח להמחיש את האפקטיביות האמיתית של המוצר כן נתרום לביטחון של הלקוח הפוטנציאלי במוצר שלנו. 

לסיכום: 
בבואנו להפיק סרט מוצר עומדות בפנינו מגוון אפשרויות רחב ליצירה. לעתים קרובות אנו עושים שילוב במגוון כלים כדי ליצור סרטון מוצר אידיאלי. הכי חשוב לזכור זה שכל סרט מוצר הוא גם סרט תדמית לעסק שלכם ולכן הוא צריך להראות טוב, מוקפד ומקצועי ולהיות ברור ואטרקטיבי. בסימנים הפקות אנו עוסקים בהפקת סרטים כבר יותר מ-18 שנים, יש לנו ניסיון רב בהפקת סרטי מוצר ואהבה גדולה לתחום. נשמח לייעץ להכווין ולהפיק בעבורכם את סרט המוצר שאתם זקוקים לו. 

תמונה מתוך סרטון מוצר

חבילה של צילום סטילס וסרטון מוצר במחיר משתלם

סימנים הפקות היא חברה שמספקת שירותי וידאו ושירותי סטילס מקצועיים. לעתים קרובות כשעסק זקוק לשיווק מוצר יש צורך גם בסרט וידאו וגם בצילומי סטילס לאתר או לקטלוג. אנו מציעים שילוב של יצירת סרט מוצר וצילום סטילס שיווקי במחירי חבילה מוזלים, דברו איתנו. 

סרט מוצר בסגנון אחר שעשינו לחברה לחומרי בניה

קבוצת בוץ משווקים ומייצרים מוצרים טבעיים מעולים לתחום הבניין. יצרנו עבורם סדרה של שלושה סרטוני מוצר המשלבים צילום וידאו יפה, הדמיות תלת מימד וגרפיקה איפורמטיבית. 

תודה שיצרתם קשר

נחזור אליכם בהקדם האפשרי