סרט תדמית ייחודי לעסקים וחברות

סרט תדמית ייחודי לפקולטה לתעשייה וניהול בטכניון

לפעמים אפשר להקליל.
סרט תדמית שונה, שובב, לא אקדמאי בעליל, חצוף ובועט. 
המושג "סרט תדמית"  רחב מאוד ומכיל סגנונות שונים מאוד של סרטים. המכנה המשותף לכולם:  קידום מכירות ומשיכת לקוחות חדשים. 
סרט התדמית החדש לפקולטה לתעשיה וניהול בטכניון הוא דוגמא יפה לאיך אפשר לעשות דברים קצת אחרת, לא בהכרח לפי הספר ובכל זאת לשרת את המטרה. 
אז אם אתם סטודנטים שמתלבטים איפה ללמוד או סתם בא לכם לקבל כיוון ורעיונות לסרט התדמית שלכם, מוזמנים לצפות. נשמח לשמוע מה חשבתם. 
 

הפקת סרטון תדמית - פחות זה יותר!

סימנים, הפקת סרטוני תדמית כבר מעל 20 שנה , אוי ואבוי זה מלא זמן!!! אבל עם הניסיון שלנו והתשוקה ליצירה שאף פעם לא גוועת אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהצטרף לשורה של לקוחות מרוצים להפקת סרט תדמית שיתאים בדיוק לכם. סימנים, הפקת סרטי תדמית 🙂 

מתאים לכם?

הדמיית תלת מימד לחברת Fluence

קליפ תדמיתי לקסטרו

סרטון פרסומת לעמותת איילים

סרט תדמית ייחודי לרוב יהיה לא צפוי!

כשבאים להפיק סרט תדמית ייחודי צריך לחשוב מחוץ לקופסא, צריך ללכת למקומות שלא הייתם הולכים אליהם, צריך להעיז ולא לחשוב על התוצאה. תחשבו הפוך, תחשבו רחוק, תפנטזו. בכדי להיות ייחודיים חייבים לנסות דברים חדשים. 

הרבה עסקים וחברות וגם אנשים פרטיים פוחדים לעשות זאת, הם מעדיפים ללכת על מה שהם יודעים שעובד. אבל אל פחד! לנסות משהו חדש לא אומר שצריך להוציא, להפיץ או לשווק אותו. אבל ניסיונות של משהו חדש לרוב יפתח לכם את  הראש למשהו שמשלב את מה שאתם מכירים עם טוויסט חדש ומעניין שעוד לא נעשה בעבר. הטוויסט הזה מקורות באומץ שלכם ללכת למקום שעוד לא הלכו עליו. הטוויסט הזה הוא זה שיכול לגרום לכם לבלוט מכל השאר. הטוויסט הזה הוא מה שיגרום לאנשים לדבר עליכם!

תודה שיצרתם קשר

נחזור אליכם בהקדם האפשרי