הפקת סרטון תדמית באנגלית ובשפות שונות

אתם יושבים במשרד, רגל על רגל, קפה על השולחן, השעון מתקתק, בוהים במחשב, יש תחושה שכל העולם בתנועה ורק אצלכם עומד. מסתכלים על הטלפון, הוא שוב לא מצלצל.
יש לכם מוצר מעולה אבל הלקוחות רחוקים- אחת במדריד, שתיים בקליפורניה, שלושה בסין.  איך מגיעים אליהם מבלי לפשוט את הרגל? 

הפתרון שלנו, סרט תדמית טוב ייצוגי ואיכותי שיכול לצאת בשפות שונות ולהגיע ללקוחות בכל העולם ואפילו בשפה שלהם.  סרטון תדמית טוב הוא השער שלכם אל העולם הגדול, סרט תדמית באנגלית מותיר תדמית רצינית באופן גלובלי

 

נשמח אם תשתפו

למקרה שלא הבחנתם ישראל היא ארץ זבת חלב ודבש, יש בה כמעט הכל; אטרקציות תרבותיות ונופים יפים, אוכל טוב ומגוון, תעשיה, חקלאות פורה, היי-טק והון אנושי משובח.  בזכות השילוב של כל אלו + גישה קצת נון-קונפורמיסטית לחיים אנו ממתגים את עצמנו כ- Start-up Nation שזו גרסה מעודכנת של העם הנבחר. 

סרטון תדמית כבסיס שיווקי

אז למה כמעט הכל? אם יש את כל אלו מה חסר? לקוחות. העניין הקטן הזה שחסרים לקוחות דוברי עברית שיקנו את כל השפע שיש לנו להציע. לשם כך אנו פונים באופן טבעי לשווקים אחרים, גדולים יותר, בהם נוכל למקסם את הפוטנציאל המכירה של המוצרים שאנו מציעים. בתחום ההייטק בכל מקרה כל העולם עובד באנגלית אבל סרטון תדמית באנגלית יהיה רלוונטי לכל תחום בו קיים שוק בינלאומי גדול. 

סרטון תדמית באנגלית לעסקים

סרטוני תדמית ואותנטיות

כאשר מפיקים סרטון תדמית לעסק תמיד חושבים על הלקוח, איזה סרטון ידבר, ישפיע ויגע בלקוחות הפוטנציאלים של העסק. סרטון תדמית טוב יעביר תחושה של אותנטיות וישדר אמינות. 

סרטון טוב בשפה זרה צריך להכיר את התרבות שאליה הוא נכנס, באופן הזה הוא יוכל לשדר אותנטיות ולהגיע אל ליבם של הצופים.

סרטון תדמית באנגלית ברמת שפת אם

בינינו אנחנו הישראלים כולנו דוברי אנגלית –  גדלנו על סרטים באנגלית, על מוזיקה באנגלית, אנחנו מדברים וכותבים באנגלית עם חברים, לקוחות, ברשתות החברתיות ועם שותפים מעבר לים. לכתוב תסריט לבד קטן עלינו…  אז זהו שלא! 

אל תעגלו פינות. סרטון תדמית באנגלית או בכל שפה אחרת חשוב שיהיה רהוט, מקצועי ומהוקצע. אנחנו נרצה ליצור רושם רציני ולא להראות חפרים. חשוב ביותר לפנות לתסריטאי דובר אנגלית ברמת שפת אם, שמכיר את המושגים המקצועיים ואת הדקדוק , קלה כחמורה. 

יתרה מכך,  חשוב עד כמה שאפשר לדייק את קהל היעד ואת השפה המדוברת הרלוונטית אליו. למרות שבעקרון אנגלית היא שפה בשימוש בינלאומי ברור לכולנו שיש הבדל בין דוברי אנגלית בריטית לבין אנגלית אמריקאית  או אוסטרלית. ככל שנצליח לפלח את קהל היעד ולמקד אותו כך הסרטון תדמית שלנו יהיה יותר אפקטיבי.  

סרטון תדמית שהפקנו באנגלית

קריינות מקצועית באנגלית

בהפקת סרטון תדמית יש תמיד התלבטות בין שימוש בקריינות מקצועית שמובילה את הסרט לבין סרטון טסטמוניאלז ( ראיונות) בו בדרך כלל עובדי החברה מובילים את הסרטון. היתרונות בסרטי טסטמוניאלז הם שיש תחושה יותר אותנטית, אנחנו רואים ושומעים את האנשים שמאחורי המוצר או את המשתמשים בו ורמת ההזדהות שלנו עם המותג עולה. אולם כשהסרטון תדמית פונה לקהל יעד דובר שפה זרה, לרוב אנגלית, עולה בעיית השפה. בסרטי טסטמוניאלז רבים ישנם דוברים שפשוט לא מדברים מספיק טוב, לפעמים זה מצחיק ולפעמים זה ממש יכול  להגחיך את הסרטון ולפספס את  המטרה. הכוונה היא לא למבטא זר, בעיני אין בעיה לדבר באנגלית במבטא ישראלי, צרפתי או סיני כל עוד השפה עצמה רהוטה ומהוקצעת. מבטא זר זה בסדר בעיקר כשהטסטמוניאלז משרתים את המטרה. הבעיה מתחילה בטעויות, בניסוח לא נכון, בשפה עילגת. 

אם האנגלית שלכם לא מספיק טובה, אל תדברו בסרטון. עדיף ללכת על קריינות מקצועית באנגלית שתיתן לסרט טאצ' מקצועי וניחוח בינלאומי.  

איך מוצאים קריין טוב לסרטון תדמית באנגלית? למזלנו אנחנו חיים בעידן טכנולוגי מדהים. חיפוש מהיר בגוגל יוציא אלפי תוצאות מיד,  קבוצות ברשתות החברתיות של קריינים מומלצים , ואתרים שמתמחים בשירותי אולפן. אך עם השנים והניסיון עבדנו ולמדנו להכיר עשרות קריינים בעלי טון וסטייל שונה במגוון שפות שונות, אשר עובדים איתנו על בסיס קבוע. בכל מקרה אם יש לכם גוון כל רצוי שנראה לכם שישרת את הסרטון תדמית באנגלית שלכם נאמנה, אנחנו נמצא אותו. 

סרטון תדמית שהפקנו באנגלית

הפקת סרטון תדמית בשפות שונות

עד כה נגענו קצת בסרטוני תדמית באנגלית, איך מפיקים אותם, מה כדאי ומה לא כדאי לעשות ודרכים פשוטות להפיק סרט באנגלית. אבל מה קורה כשצריך להפיק סרט לקהל שאינו דובר אנגלית? 

למרות ההנחה שהמסחר הבינלאומי מתנהל בעיקר באנגלית ישנם שווקים רבים בעולם שהאנגלית פשוט לא רלוונטית. הדוגמא הראשונה לכך היא סין, עוד שוק ענק שישראלים רבים שואפים להגיע אליו ולעבוד איתו. בנוסף ארצות מסוימות דוברות ספרדית וצרפתית שעדיף לשלוח להם סרט בשפתם כדי לא ליצור אנטגוניזם. 

אז גם לאתגר הזה אנו נענים ומכירים את האנשים הרלוונטים שישלימו ויבקרו את עבודתנו. אנו הפקנו למספר חברות סרטים שיצאו במספר גרסאות בשפות שונות ולשווקים שונים. 

התהליך הזה אגב הרבה יותר פשוט בסרטון שאיננו מבוסס על טסטמוניאלז אלא על גרפיקה וקריינות. בסרט כזה אין בעיה להחליף שפה בהתאם לקהל היעד.  

סרטון אנימציה תדמיתי שהפקנו בסינית

אנחנו בסימנים יכולים לעזור

סימנים הפקות היא חברה להפקת סרטי תדמית עם דגש על המאפיין האישי, השונה והמיוחד במוצר, בחברה או בלקוח. אנו שואפים לספק חווית שירות טובה, ובעיקר להפיק סרטונים איכותיים ואפקטיבים. נשמח להפיק עבורכם סרטון תדמית באנגלית, בעברית או בסינית 😎

בהצלחה!

עוד כתבות שיסקרנו אותך

צילומי תדמית ללינקדאין

צילומי תדמית ללינקדאין

האופן שבו אנשים תופסים אתכם ומה אתם משדרים הוא מפתח מרכזי בעסקים. בעידן של רשתות חברתיות לינקדאין הינה זירת נטוורקינג נישתית וחשובה לקידום עסקי ולכן

רוצה סרטון תדמית מקצועי מתותחים בתחום?

וידאו שיווקי טוב יעיף אותך גבוה

פנו כעת אל חברת סימנים המתמחה בהפקת סרטוני תדמית המאופיינים באיכות, יצירתיות, דיוק מסרים וגישה אישית שמאפשרת לכל לקוח לקחת חלק ולהיות מעורב בתהליך היצירה.
נשמח לעבוד גם אתכם.

צילום ספורט הרוגבי סימנים הפקות

תודה שיצרתם קשר

נחזור אליכם בהקדם האפשרי